Xiaomi Mi Mix için 3 kılıf kapak Mofi orijinal arka kapak silikon Mix3 kapak Coque koruyucu kumaş darbeye dayanıklı Mi Mix 3 5G durumda.

Availability: In stock

US $8.69

Xiaomi Mi Mix için 3 kılıf kapak Mofi orijinal arka kapak silikon Mix3 kapak Coque koruyucu kumaş darbeye dayanıklı Mi Mix 3 5G durumda

Product Discription

Zarif koruma ve zarif moda

Uyumlu telefon modelleri: Xiaomi Mi Mix 3 ve Mi Mix 3 5G sürümü için[Sağlam ve dayanıklı]Anti-vurmak, çizilmeye dayanıklı, kaymaz, uzun ömürlü, asla renk kaybetmez.[Çiziksiz]Yumuşak silikon kenar, telefon gövdesine sıkıca uyar, çarpışma ve çizikleri etkili bir şekilde azaltır. Ve kasanın içindeki sert bir TPU astarı telefonunuzu bozulmamış tutar.[Moda tasarımı]Güzel ve lüks, iş, spor, eğlence vb.Çevre malzemeleri ve özel tasarım, hızlı bir şekilde soğutmayı sağlar.[Ekran, Bottons ve Lens koruması]Yumuşak TPU kenar, toz ve çizikleri önlemek ve düğmelerin servis ömrünü artırmak için telefonun düğmelerini kapsar. Ve kasa, çiziklere karşı korunmaya yardımcı olmak için lens ve ekran etrafında kenarları kaldırdı.[Basit ve pratik]Kurulumu ve kaldırılması kolaydır. Doğru delik konumu. Düğmeler, ses, şarj, engelsiz çalışmaya izin veren kulaklık. Yıkanabilir kumaş kılıfı görünümü temiz tutar.

Kapak altında isterseniz, satın almak için lütfen aşağıya tıklayın

Telefon ekranınızı korumak için temperli cam satın almak için aşağıya tıklayın

225401379;

Related Product